Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv


Meklet
 

Kluba nolikums

Autoru klubā var reģistrēties jebkurš portāla lietotājs, kas sevi uzskata par autoru, raksta dzeju, prozu, stāstus... nodarbojas ar tulkošanu, literāro rediģēšanu un recenzēšanu vai vizuālajām mākslām un vēlas sevi darīt zināmu kā autoru vismaz šī portāla ietvaros.


Autoru klubā paralēli autoru blogiem varēsiet atrast arī jaunumus no literārajiem darbiem, fragmentus, ziņas, reportāžas un citas lietas.


Reģistrācija Autora klubā dod iespēju portāla lietotājam:
• veidot savus ierakstus, blogus;
• iesūtīt informāciju par saviem darbiem, notikumiem, pasākumiem. Ja portāla administrācija saturu atzīs par labu, tas tiks izvietots Autora kluba sadaļās - Autoru darbistaba un Autoru viesistaba;
• komentēt rakstus;
• izmantot īpašos Autoru kluba aktuālos piedāvājumus.


Lai reģistrētos Autoru klubā, aizpildi reģistrācijas formu šeit.


Lai iesūtītu saturu Autoru darbistabai (darbi, raksti, recenzijas u.c.) vai Autoru viesistabai (informācija par notikumiem, pasākumiem, bildes, video, intervijas u.c.), raksti e-pastu uz adresi dienasgramata@dgramata.lv ar norādi – Autoru klubs, un pielikumā pievieno visus materiālus. Ja portāla administrācija atzīst satura materiālus par noderīgiem, portāls 15 dienu laikā izvieto šo informāciju kā rakstu Autoru kluba attiecīgajās sadaļās.