Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv


Meklet

Noteikumi

Portāla http://www.dgramata.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.


• Portāla http://www.dgramata.lv (turpmāk tekstā Portāla) lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram Portāla lietotājam, neatkarīgi no tā, vai viņš ir vai nav šī portāla reģistrēts lietotājs.
• Portāla administrācija ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas Portālā.
• Portāla lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, t.sk. visām tajos veiktajām izmaiņām.

Lietotāja reģistrācija portālā http://www.dgramata.lv.


• Portālā ir trīs dažādi reģistrētu biedru klubi – Lasītāju klubs, Autoru klubs, Grāmatizdevēju klubs.
Lasītāju klubā var reģistrēties jebkurš Portāla lietotājs. Reģistrēšanās šajā klubā dod iespējas portāla lietotājam veidot savus bloga ierakstus, ierakstīt un labot informāciju par sevi, izmantot īpašos Lasītāju kluba piedāvājumus, komentēt portāla rakstus.
Papildu noteikumus par dalību Lasītāju klubā portāls publicē sadaļā Lasītāju klubs – Kluba nolikums.
Autoru klubā var reģistrēties jebkurš Portāla lietotājs.
Reģistrēšanās šajā klubā dod iespējas portāla lietotājam veidot savus bloga ierakstus, ierakstīt un labot informāciju par sevi, izmantot īpašos Autoru kluba piedāvājumus, komentēt portāla rakstus. Autoru kluba biedri var nosūtīt informāciju portāla administrācijai (savi darbi, darbu fragmenti, ziņas, video, attēli u.c. satura materiāli). Ja portāla administrācija atzīst satura materiālus par noderīgiem, portāls 15 dienu laikā izvieto šo informāciju kā rakstu Autoru kluba sadaļās – Autoru darbistaba vai Autoru viesistaba.
Papildu noteikumus par dalību Autoru klubā portāls publicē sadaļā Autoru klubs – Kluba nolikums.
Grāmatizdevēju klubā var reģistrēties jebkurš Portāla lietotājs, kurš nodarbojas ar izdevējdarbību. Reģistrēšanās šajā klubā dod iespējas portāla lietotājam veidot savus bloga ierakstus, ierakstīt un labot informāciju par sevi, izmantot īpašos Grāmatizdevēju kluba piedāvājumus, komentēt portāla rakstus. Grāmatizdevēju kluba biedri var nosūtīt informāciju portāla administrācijai (izdotās grāmatas, grāmatu fragmenti, recenzijas, ziņas, video, attēli u.c. satura materiāli). Ja portāla administrācija atzīst satura materiālus par noderīgiem, portāls 15 dienu laikā izvieto šo informāciju kā rakstu Grāmatizdevēju kluba sadaļās – Grāmatizdevēju darbistaba vai Grāmatizdevēju viesistaba.
Papildu noteikumus par dalību Grāmatizdevēju klubā portāls publicē sadaļā Grāmatizdevēju klubs – Kluba nolikums.
• Portāla lietotāja personas dati (vārds, uzvārds, e-pasta adrese un citi personas dati), ja tādi tiek sniegti, netiek izpausti trešajām personām bez lietotāja piekrišanas, izņemot Latvijas Republikas normatīvajos aktos paredzētos gadījumus, kad tos pieprasa Latvijas Republikas tiesībaizsardzības iestādes.
Reģistrējoties, lietotājs piekrīt, ka viņa sniegtos personas datus portāls var izmantot mārketinga nolūkos, sūtot informāciju par produktiem, akcijām, piedāvājumiem.

Autortiesības, informācijas un satura materiālu publicēšana portālā http://www.dgramata.lv.


• Portāla administrācijai ir tiesības uz portālā iesūtīto satura materiālu bezatlīdzības izmantošanu, pēc portāla administrācijas izvēles tos publicējot un atsaucoties uz portāla lietotāju kā autoru.
• Katrs Portāla lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru satura materiālu, kuru tas ievieto portālā vai nosūta portāla administrācijai, kā arī uzņemas pilnu atbildību par sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras rodas šādu satura materiālu ievietošanas vai nosūtīšanas rezultātā.
• Portāla lietotāji apņemas neievietot komentārus un jebkādu citu informāciju, kas neatbilst normatīvajiem aktiem un sabiedrībā vispārpieņemtajām morāles un ētikas normām. Komentārus un jebkādu citu informāciju aizliegts ievietot reklāmas vai komerciālā nolūkā.


• Ir aizliegts ievietot:
- informāciju (tajā skaitā arī video un audio materiālus), kuras izvietošanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma (autortiesības u.c.) tiesības;
- informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu;
- informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
- informāciju, kura ir vulgāra, ķengājoša vai citādā veidā aizskaroša;
- informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
- informāciju, kurai piemīt surogātpasta (junk mail, spam, chain letter) vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
- informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
- visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt normālu portāla darbību un drošību.

• Konstatējot šādas informācijas izvietošanu, portāla administrācija ir tiesīga šo informāciju nekavējoties izdzēst. Lietotājam pārkāpjot šos noteikumus otro reizi, portāla administrācija ir tiesīga bloķēt lietotāja pieeju portālam.
• Portāla lietotāji nedrīkst ievietot saites uz citiem resursiem. Ja portāla lietotājs komentāra teksta laukā tomēr ieraksta saites adresi, tad pēc komentāra pievienošanas, portālam ir tiesības šo komentāru dzēst.
• Portālā publicēto portāla lietotāju viedokļi var atšķirties no portāla administrācijas viedokļa, tādejādi par publikāciju un komentāru saturu ir atbildīgi to autori.
• Portālā publicētā informācija un satura materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura portālā publicētās informācijas un satura materiālu pārpublicēšana ir kategoriski aizliegta bez portāla administrācijas atļaujas.


 

Jaunākais blogos
PARDOMAS »
 
PARDOMAS
Autors: Ieva Biksāne / 07.03.19
Bija pasakaini saulains un dzestrs rīts,viņa pavēra acis un ar aizrautību lūkojās pasakainajā skatā kas bija viņas priekšā.Ar...
 

Autors: Ieva Biksāne / 07.03.19
Pārdomas »
 
Pārdomas
Autors: Ieva Biksāne / 07.03.19
Bija pasakaini saulains un dzestrs rīts,viņa pavēra acis un ar aizrautību lūkojās pasakainajā skatā kas bija viņas priekšā.Ar...
 

Autors: Ieva Biksāne / 07.03.19
Pārdomas »
 
Pārdomas
Autors: Ieva Biksāne / 07.03.19
Bija pasakaini saulains un dzestrs rīts,viņa pavēra acis un ar aizrautību lūkojās pasakainajā skatā kas bija viņas priekšā.Ar...
 

Autors: Ieva Biksāne / 07.03.19
Pārdomas »
 
Pārdomas
Autors: / 07.03.19
      Bija pasakaini saulains un dzestrs rīts,viņa pavēra acis un ar aizrautību lūkojās pasakainajā skatā kas bija...
 

Autors: / 07.03.19
Anarhija. »
 
Anarhija.
Autors: Liv Edd / 02.04.18
Esmu ieslodzītaSavā iedomu pasaulē.Esmu pasargātaNo realitātes,no cilvēces,No sāpēm...Es radu savus likumus,Aizliegumus...Es...
 

Autors: Liv Edd / 02.04.18
Jaunākie komentāri blogos
Suuts (no "Ze mēn from ze planet kōld mars" hronikām) »
 
Suuts (no "Ze mēn from ze planet kōld mars" hronikām)
Komentēja: Ligita Paegle / 16.08.17
Grūti kaut ko tādu lasīt, tāpēc negribas. Kāda ir motivācija tā rakstīt?
 

Komentēja: Ligita Paegle / 16.08.17
Vēnās plūst asaras. »
 
Vēnās plūst asaras.
Komentēja: Paulis Birznieks / 31.10.16
Skaisti ieturēts ritms, toņkārta, domas gaita, pašizjūta, bet vai tiešām tie visi "citi" ir vienmēr tik bāli, nelaimīgi,...
 

Komentēja: Paulis Birznieks / 31.10.16
Pazudis miglā... »
 
Pazudis miglā...
Komentēja: Paulis Birznieks / 28.10.16
Vēl lielāks brīnums - Amerikas kaķiem patīk latvietes. Mūsmājās ik pa pāris gadiem ierodas kāds kaimiņu kaķis, lēnām...
 

Komentēja: Paulis Birznieks / 28.10.16
..pēclaiks, kad dzejoļi pesteļoja »
 
..pēclaiks, kad dzejoļi pesteļoja
Komentēja: Paulis Birznieks / 28.10.16
Elementāra parādība,ja saprotam radošā procesa psiholoģiju - dodot brīvību tam galviņas slānim, kas rosās pats no sevis drusku...
 

Komentēja: Paulis Birznieks / 28.10.16
Raksti ar rakstnieku »
 
Raksti ar rakstnieku
Komentēja: Kristīne Sadovska / 22.03.11
re, arī pie mums ieklīst pa rakstītnepratējam :) un sazvērestības teoriju piekritējam.
 

Komentēja: Kristīne Sadovska / 22.03.11