Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

RAGANU SEZONA

Grāmata pievienota: 06.07.09
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Nataša Mosterte
Lapaspušu skaits:
400
Platums:
156
Augstums:
217
Cena:
8.08 Eur
Izdošanas gads:
2009

Trilleris Raganu sezona skar lielos jautājumus par mīlestību, nāvi, alķīmiju un cilvēka prāta spējām pārveidot realitāti un izlauzties no tās. Teksts ir intrigu pilns. Briesmas, slēpjoties aiz katra gudri uzrakstītā teikuma, vilina lasītāju aizgrābjošā ceļojumā.

Hakeris Gabriels Blekstouns ir izskatīgs, gudrs un iedomīgs, turklāt apveltīts ar neparastu talantu ― viņš spēj veikt domu lasīšanas lidojumu, kas ļauj ieiet cita cilvēka prātā.
Kādudien viņu uzmeklē sendienu draudzene un lūdz palīdzēt uzmeklēt viņas vīra pazudušo dēlu, kurš pēdējo reizi redzēts divu apburošu māsu sabiedrībā. Gabriels, lai arī negribīgi, tomēr piekrīt, un viņa dzīvē sākas raganu sezona ― ceļojums pasaulē, durvis uz kuru viņš labprāt būtu nekad neatvēris…

Nataša Mosterte ir dzimusi Dienvidāfrikā. Viņa studējusi Johannesburgā un Ņujorkā, ieguvusi zinātniskos grādus leksikogrāfijā un lingvistikā. Raganu sezona ir autores ceturtais romāns.

Atliek vien apbrīnot autores pašas raganisko spēku, ar ko viņa sajūsmina lasītāju!
Daily Mail

Saistoši. Oriģināli. Aizraujošs alķīmijas un seksualitātes aizraujošs apvienojums. Esiet gatavi ļauties tā pavedinošajam spēkam!
Mo Haiders, rakstnieks

No angļu valodas tulkojusi Lilija Beļakova

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Grāmatas publicitātes fragmentu lasi šeit.

Līdzīgās grāmatas:
Andris Zeibots
Nora Ikstena
Sandra Vensko
 
Gundega Repše
Džordžs Orvels
Jānis Einfelds
 
Andris Akmentiņš
Džeimss Mīks
Laima Kota