Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

SARGĀTĀJA

Grāmata pievienota: 16.03.10
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Nataša Mosterte
Lapaspušu skaits:
320
Platums:
156
Augstums:
217
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2010

Aizraujošā trillera “Raganu sezona” autores jaunākais romāns lasītāju ne tikai izklaidē, bet ieved arī autorei pašai kā kikbokserei labi zināmā pasaulē.

Austrumu cīņas un tetovēšanas meistares Mijas dzīvi vada kāds noslēpums – viņa ir Sargātāja, cīkstoņu aizgādne. Tomēr garīgais lauks, kurā viņa darbojas, kādudien ir “uzlauzts” – pēkšņā neizskaidrojamā nāvē mirst viens no Mijas sargātajiem bokseriem. Vai Mija atšifrēs enerģijas zagli un spēs nosargāt pārējos divus cīkstoņus? Vai varbūt sargājamo patiesībā ir vairāk – un ārpus ringa robežām?

Mīlestība, rituāli, drosme, nāve. Pavedieni, no kuriem austas leģendas un sapņi. Zaglis ticēja sapņiem; tie bija viņa dzīves ceļvedis. Un viņš ticēja leģendām. Bet vai iespējams, ka arī binārā koda gadsimtā leģendas vēl saglabā savu spēku? Vai tās vēl ir dzīvas laikos, kad ķermeņa spēks un drosme vairs netiek godāts kā vīrieša spožākā rota? Vai pasaulē, kurā rituālā divcīņa izdzīvojusi, nostumta pažobelē, vēl ir vieta Sargātājām?

Mostertes pārsteidzošā debija “Raganu sezona” bija gotisks mūslaiku stāsts, kuru caurvij pārdabiskais. Arī “Sargātājas” sižets stingri balstās mūsdienās, un vienlaikus to bagātina seni pagātnes noslēpumi, kas grāmatu pārvērš žilbinošā psiholoģiskā trillerī. Mosterte ir radījusi vēl vienu satriecošu meistardarbu.
Daily Mail

Atsvaidzinoši citāds, neziņas pilns mīlasstāsts. [..] Neierastais, veikli izslīpētais sižets kombinē kara mākslas un dziedniecību ar versiju par cji, dzīves enerģiju, modernās zinātnes ar misticismu, vienlaikus paliekot tīrs no jebkādām romantiskām klišejām.
The Times

Šajā dzena caurstrāvotajā grāmatā Mosterte gudri savij noslēpumus ar pārdabisko.
Publishers Weekly

Intelektuālais sastopas ar paranormālo. Mostertei ir ķēriens sapludināt zinātni un pārdabisko aizraujošos “tā varētu notikt” veidos. [..] Zinātne un misticisms, kas caurvij sižetu, vēl ilgi pēc grāmatas izlasīšanas liks to pārdomāt un pārrunāt.
Graffiti Magazine

Mostertes stilā apvienojas perfekta tēlu izstrāde ar misticismu, kas ir īsti savā vietā. Šī grāmata nav parastais “vieglais trilleris”, jo autore nebaidās aizskart dziļākas tēmas.
FlamesRising.com, Monika Valentainelli

Spoža, pārliecinoša un oriģināla. Izlasīju šo grāmatu vienā paņēmienā.
Roberts Tvidžers, Somerset Maugham Award laureāts

Šī grāmata jūs aizraus jau no paša sākuma. Īpatnēja, strauja mistērija, kas banalsē uz mūsdienu tehnoloģiju un okultā robežas. Lieliski izstrādāti tēli, vēstures izjūta un atjautīgs sižets padara šo stāstu pārāku par citiem.
Monsters and Critics

Tik stindzinošs, aizraujošs un tik gudri uzrakstīts, ka lappuses, šķiet, pašas šķiras uz priekšu.
Female First

Mostertes varoņiem var noticēt, un lasītājs tiek ierauts aizraujošā stāstā — straujā trillerī, kura sarežģītajā sižetā netrūkst negaidītu pavērsienu, kas neļauj ne atrauties.
Blue Archipelago

Mosterte ir atradusi spožu un unikālu veidu, kā ļaut lasītājiem ielūkoties savu personāžu sirdīs.
A Novel Menagerie

Ja meklē kaut ko atšķirīgu, kas nodarbinās ne tikai tavu prātu, bet arī sirdi, iesaku izlasīt šo grāmatu.
Vampire Genre

No angļu valodas tulkojusi Māra Poļakova
Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Sandra Vensko
Nora Ikstena
Nataša Mosterte
 
Svens Kuzmins
Laima Kota
Lilija Berzinska
 
Brigita Loze
Gundega Repše
Francis Usāns