Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

Gulbja nolaupītāji

Grāmata pievienota: 13.01.11
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Elizabete Kostova
Lapaspušu skaits:
504
Platums:
156
Augstums:
217
Cena:
5.34 Eur
Izdošanas gads:
2011

Sērijā Jaunā gadsimta trilleris tiek izdota jau 15. grāmata.

Elizabete Kostova ir amerikāņu rakstniece, par debijas romānu "Vēsturnieki" saņēmusi The Quill Award 2005 balvu. Autores jaunā, aizraujošā romāna darbība risinās Amerikā un Normandijas piekrastē, 19. gs. nogalē un 20. gs. beigās; tas vienlīdz iedvesmojoši stāsta gan par jaunības mīlestību, gan par mūža pēdējo mīlu. "Gulbja nolaupītāji" ir vēstījums par kaisli, apmātību un par mākslas spēju nosargāt cerību.

Kostova ar vārdiem rīkojas gluži tāpat kā gleznotājs ar krāsām: te biezie, te caurspīdīgie triepieni, kas pirmajā acu uzmetienā šķiet savstarpēji nesaistīti, vispēdīgi saplūst un izveido apbrīnojamu mākslas darbu.
Dallas Morning News

…brīnišķīgs stāsts par mākslu, mīlestību un apmātību, ko radījusi māksla un mīlestība. Gulbja nolaupītāji izceļas ar tādu pašu precizitāti un rūpīgi attēlotu vēsturisko fonu, kas Vēsturniekus no vampīrromāna padarīja par mākslas darbu… Grāmatas darbība lielākoties norisinās mūsu laikos, taču 19. gadsimtam veltītās lappuses ir obligāta lasāmviela katram vēsturisko romānu cienītājam.
Seattle Times

No angļu valodas tulkojusi Māra Poļakova
Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

 


 

Psihiatrs Endrū Mārlovs dzīvo savai profesijai un vaļas brīžos nododas gleznošanai. Viņa vientuļnieka dzīvē valda kārtība. Kad slavenais gleznotājs Roberts Olivers Nacionālajā Mākslas galerijā uzbrūk gleznai un nonāk klīnikā, Mārlova rāmajā ikdienā ielaužas haoss. Dedzīgi vēlēdamies izprast noslēpumu, kas nedod miera mūslaiku ģēnijam, Mārlovs soli pa solim izzina Olivera mīļoto sieviešu dzīves un līdz ar lasītāju atklāj traģēdiju franču impresionisma sirdī.

Līdzīgās grāmatas:
Inga Žolude, Tīts Aleksejevs
Kristīne Ulberga
Jānis Joņevs
 
Andra Manfelde
Dace Rukšāne
Inga Gaile
 
Juris Kronbergs
Māris Bērziņš
Gundega Repše