Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

NĀVĒJOŠIE GAISA DĀRZI

Grāmata pievienota: 24.02.16
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
mīkstie vāki ar atlokiem
Autors:
Imants Liepiņš
Lapaspušu skaits:
240
Platums:
150
Augstums:
210
Cena:
2.00 Eur
Izdošanas gads:
2016

Žurnālista, rakstnieka un sabiedriskā aktīvista Imanta Liepiņa jaunā grāmata aicina lasītāju līdzi smagā reidā — alkatībai pa pēdām, lai noskaidrotu Zolitūdes Maximas katastrofas cēloņsakarības. Ilgstoša dokumentu viltošana būvdarbu gaitā, naudasmaisu un viņu lobistu spiediens uz Latvijas valsti, ar Kremli saistīta nauda Zolitūdes objektā, sistemātiska valsts organisma noārdīšana peļņas maksimalizēšanai un izvešanai uz ofšoriem, 35 eiro un 55 centu naudassods par noziegumiem, kas noveduši pie 54 cilvēku nāves un vēl citu sakropļošanas — šie un daudzi citi slēptie faktori tiek izgaismoti pētījumā NĀVĒJOŠIE GAISA DĀRZI.

“Šīs balsis ir vientuļas, bet pēc 10-15 gadiem šodienas varai draudzīgie apelēs, ka līdzīgi Liepiņam domājuši jau no bērnības. Ir tik svarīgi, ka šis apkopojums paliek liecībai par notikušo.”
Gundega Repše

Imants Liepiņš ir latviešu žurnālists, rakstnieks un sabiedriskais aktīvists. Strādājis par ekonomikas žurnālistu vadošajos Latvijas medijos, kopš Eiromaidana veidojis reportāžas Neatkarīgajā Rīta Avīzē kā speciālkorespondents Ukrainā, bet kopumā viņa darbi parādījušies vismaz 35 dažādos laikrakstos, žurnālos, portālos un raidošajos medijos. Piedalījies dokumentālo filmu uzņemšanā Latvijā, Itālijā, Nīderlandē, Ukrainā. Strādājis toksisko atkritumu kontrabandas apkarošanas kampaņā Itālijā un abu Libērijas pilsoņu karu noziegumu izmeklēšanas komisijā Rietumāfrikā (Truth and Reconciliation Commission of Liberia). Ilggadējs starptautiskās vārda brīvības organizācijas Reporters Sans Frontières līdzstrādnieks Baltijas valstīs. Kopš 2016. gada darbojas Latvijas Žurnālistu savienības valdē. Brīvajā laikā uzstājas kultūras iestādēs ar lekcijām par dokumentālās literatūras žanru. Šī ir autora sestā grāmata.

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Uldis Rudaks
Tatjana Žagare-Vītiņa
50 ukraiņu autori
 
Inguna Daukste-Silasproģe
Inga Ābele
Lato Lapsa
 
Viktors Suvorovs
Viesturs Vecgrāvis
Atis Klimovičs