Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

UZVARAS ĒNA II. Ņemu savus vārdus atpakaļ!

Grāmata pievienota: 03.03.11
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Viktors Suvorovs
Lapaspušu skaits:
284
Platums:
157
Augstums:
217
Cena:
10.24 Eur
Izdošanas gads:
2011

Viktors Suvorovs (īstajā vārdā Vladimirs Rezuns) ir bijušais Pievolgas apgabala izlūkošanas pārvaldes štāba virsnieks, PSKP CK nomenklatūras darbinieks. Četrus gadus strādājis PSRS Galvenās Izlūkošanas pārvaldes (GRU) diplomātiskajā rezidentūrā Ženēvā, Šveicē. 1978. gada 10. jūnijā bija spiests bēgt uz Lielbritāniju. PSRS viņam aizmuguriski tika piespriests nāves sods.

Kļūdās visi. Arī Viktoram Suvorovam ir gadījies kļūdīties. Un tad bija divas iespējas: uzstājīgi turpināt pierādīt savu vienīgo taisnību vai atzīt kļūdu. Viņš izvēlējās otro un kļuva par nesaudzīgāko un bargāko soģi sev pašam un visai dīvainajai, briesmīgajai, nekonsekventajai un melīgajai padomju iekārtai, tās elkiem, svētumiem un ļaundarībām. Viņa grāmatas: Ledlauzis, Uzvaras ēna un tās turpinājums ir patiesas un skarbas liecības par to, kā tika (un joprojām tiek) veidota Krievijas vēsture.

Uzvaras ēna II. Ņemu savus vārdus atpakaļ! ir turpinājums atmaskojošajam un, jāsaka, vēl joprojām satriecošajam stāstam par to, kāpēc vācu armija Otrā pasaules kara laikā tik pārsteidzoši ātri iekļuva dziļi PSRS teritorijā, kas patiesībā bija maršals Žukovs, kāpēc daudzus kara komandierus tiesāja un nošāva kā nodevējus, bet “svēto” maršalu Georgiju Žukovu cēla slavas saulītē. Ir noziegumi, kam noilguma nav…

No krievu valodas tulkojis Jānis Kalve

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Sanita Reinsone
Arnis Koroševskis
Autoru kolektīvs
 
Jānis Zālītis
Marks Galeoti
Elvita Ruka
 
Renāte Blumberga
Valters Izaksons
Jānis Žilde