Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

AVATARS

Grāmata pievienota: 04.06.10
 
Apakšvirsraksts:
Slepens ziņojums par Pandoras bioloģisko un sociālo vēsturi. Izdzīvošanas rokasgrāmata
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
fleksi vāki
Autors:
Marija Vilhelma un Dērks Matisons
Lapaspušu skaits:
224
Platums:
163
Augstums:
235
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2010

Gan tiem, kam patika filma, gan tiem, kas to vēl nav redzējuši, taču interesējas par astronomiju, fiziku, bioloģiju un tehnoloģiju attīstību, filmas AVATARS Pandora būs ļoti interesants pētījumu objekts. Turklāt AVATARS mums stāsta par nākotni, kura — kas zina! — var izrādīties arī reāla. Arī skype nemaz ne tik sen vēl bija neticama zinātniskā fantastika!

Visos laikos nopietniem zinātniekiem zinātniskā fantastika ir bijusi pats plašākais un nopietnākais informācijas un ideju lauks. Arī šodien nekas nav mainījies. Vienīgi — cilvēkiem arvien nopietnāk jādomā par savas planētas nosargāšanu no pilnīgas izpostīšanas.
Šī izdzīvotāja rokasgrāmata ir radusies, sadarbojoties zinātnieku un rakstnieku grupai, kas snieguši filmas AVATARS pasaulei savas zināšanas un redzējumu. AVATARS dod savu versiju par nākotni, kāda tā var izrādīties, ja cilvēki turpinās būt tik mantkārīgi un bezatbildīgi.
Zinātkāriem un aktīviem bērniem un pusaudžiem grāmata būs gan lielisku ideju špikeris jaunām aizraujošām spēlēm, gan ierosinājums ķerties pie zināšanu apguves un nopietniem pētījumiem, lai kļūtu par to zinātnieku, kurš visprecīzāk uzminēs “nākotni”! 

Šajā bagātīgi ilustrētajā grāmatā:

  • Informācija par Pandoras astronomiskajām un ģeoloģiskajām norādēm.
  • Sīkas ziņas un plaši apraksti par Pandoras floru, faunu un tās pamatiedzīvotājiem navi.
  • Informācija par cilvēku radītajām tehnoloģijām un ieročiem Pandoras iekarošanai un zemiešu korporāciju RAA, kas iznīcinās Pandoru, ja nākotnē neviens viņus nespēs apturēt.
  • Latviešu–navi valodas vārdnīca.

“Uz Pandoras ir daudz briesmu, no kurām bīstamākās — to var pārāk iemīļot.”
Doktore Greisa Augustīna

Oriģināla dizains Oskara Stalidzāna piekārtojumā

No angļu valodas tulkojis Mārtiņš Pomahs

Dūmakainā tālumā es redzu daudz labāku vietu — neskarto Pandoru, kas lāsmo samtainajā tumsā tās krāsainajā un bagātajā florā un faunā, tās dāsnajā mīlestībā.
 Taču megakorporāciju alkatība ir pārkāpusi planētu robežas. Tā plešas arī pār Pandoru kā strauji augoša pelējuma sēne. Tā rada tādu iznīcību, kāda nav piedzīvota kopš mūsu Zemes izpostīšanas.
 Dokuments, ko esat saņēmuši, ir ļoti būtisks Pandoras izdzīvošanai un arī jūsu pašu izdzīvošanai šeit, uz Zemes. Tas sastāv no ļoti slepenām piezīmēm. Nav nekādu garantiju, ka šī informācija ir precīza. Bet jebkurā gadījumā viņi, megakorporāciju cilvēki, nevēlas, lai jums tā būtu. Esiet ļoti piesardzīgi! Viņi vēro, paslēpušies garajā visuresošā tīmekļa zālē, un gaida...
 Tāpēc apvienojieties! Savervējiet pārējos! Atklājiet visiem drūmo un sāpīgo patiesību!
 Padomājiet par Pandoru un tās iemītniekiem navi. Šī var būt vienīgā Pandoras un mūsu nožēlojamās, nonīkušās Zemes cerība. Pajautājiet sev: ja mēs nevaram izglābt Pandoru, kā mēs varēsim izglābties paši?
 Piebiedrojieties mums un cīnieties! Cīnieties par Pandoru! Cīnieties par Zemi! Cīnieties par savu izdzīvošanu!

Līdzīgās grāmatas:
Juris Kronbergs
Osvalds Zebris
Svens Kuzmins
 
Valdis Atāls
Frīda Mihelsone
Nora Ikstena
 
Sergejs Loiko
Svens Kuzmins
Dita Rietuma, Normunds Naumanis