Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

DR. AUSMOŅA KLĪNIKA

Grāmata pievienota: 12.07.11
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Pēteris Pūrītis
Lapaspušu skaits:
208
Platums:
157
Augstums:
217
Cena:
1.00 Eur
Izdošanas gads:
2011

Peles Latvijas PSR medicīnas iestādēs pārdzimst par cilvēkiem… Līvu republikāņu armija gatavo terora aktu pret īru republikāņu armijas spiegu… Latvijā. Kādā mazā omulīgā privātklīnikā, kuras veselīgākie pacienti neizskaidrojamā veidā visi kā viens dodas uz ārzemēm, jau gadiem darbojas kāds prasmīgs ārsts ar tālejošiem plāniem politikā un viņa blondais sargeņģelis…

Bet pa to laiku kāda ārkārtīgi slepena organizācija ķeras pie pēdējā salmiņa – pie veiksmes – un cenšas glābt valsti no posta, spēlējot azartspēles un piepildot metafiziskus pareģojumus.

Ikviens no mums ir gan priecājies par veiksmēm, gan dusmojies par krīzēm un uzdevis sev jautājumu: “Nu, kāpēc tā neveicas?” Pēteris Pūrītis romānā Dr. Ausmoņa klīnika risina šo pašu jautājumu, tikai visas mūsu valsts mērogā. Turklāt sniedz atbildi, kas izklausās pamatota, bet ir pilnīgi neticama.

Uzzināsiet arī atbildes uz neskaitāmiem citiem intriģējošiem jautājumiem, piemēram, kāpēc daudzstāvu autostāvvieta Citadeles ielā bija jāpārbūvē par banku un ar kādu nolūku patiesībā tika izveidots veikalu tīkls Elvi.

Ticēt tam, kas rakstīts, vai neticēt – paliek lasītāja ziņā. Parasti jau mēs neticam ne rakstniekiem, ne politiķiem, ne draugiem, ne paši sev. Neuzticamies. Varbūt tas ir pareizi, bet ja nu pie durvīm patiešām jau klauvē dr. Ausmonis?

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Pauls Bankovskis
Inga Žolude, Tīts Aleksejevs
Jānis Einfelds
 
Filips Rufs
Sergejs Loiko
Juris Kronbergs
 
Nataša Mosterte
Svens Kuzmins
Laima Kota
 
Meklēt grāmatu
Aktuālās DG grāmatas
 
Pauls Bankovskis
Inga Žolude, Tīts Aleksejevs
Jānis Einfelds