Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

KUZJAS MĀTE

Grāmata pievienota: 15.01.13
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Viktors Suvorovs
Lapaspušu skaits:
312
Platums:
157
Augstums:
217
Cena:
9.07 Eur
Izdošanas gads:
2013

Viktora Suvorova jaunajā grāmatā rekonstruēti 1950. gadu beigu — 1960. gadu pirmās puses vēsturiskie notikumi, kad divu superlielvalstu — PSRS un ASV — opozīcijas rezultātā cilvēce nokļuva uz Trešā pasaules kara sliekšņa, par mata tiesu no bojāejas globālā kodolkatastrofā.

Saliekot zināmus un mazāk zināmus to gadu faktus un notikumus kopējā mozaīkā, autors stāsta par īstajiem Berlīnes un Karību krīzes iemesliem, kurus noklusē oficiālā propaganda, politiķi un vēsturnieki Krievijā un ārvalstīs. Šie notikumi kļuva par 20. gadsimta otrās puses kulmināciju un jau iepriekš noteica Padomju Savienības un komunistiskās ideoloģijas vēsturisko likteni.

Tā ir grāmata par politiskajām intrigām un cīņu par varu, par divu superlielvalstu un to specdienestu savstarpējo cīņu, par slepenām izlūkošanas operācijām un par cilvēkiem, kas tuvināja cilvēci bojāejai un izglāba to.

KUZJAS MĀTE ir svaiga politiskās un militārās vēstures versija, kas sagrauj ierastos priekšstatus un mītus par virzošajiem spēkiem un 20. gadsimta izšķirošo notikumu iemesliem.

No krievu valodas tulkojis Jānis Kalve

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Māra Zālīte
Guna Roze
Filips Rufs
 
Iveta Harija meita
Andra Manfelde
Māris Bērziņš
 
Viktors Suvorovs
Lilija Berzinska
Juris Kronbergs