Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

PĒDĒJAIS ORKS

Grāmata pievienota: 21.01.08
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Silvana de Mari
Lapaspušu skaits:
688
Platums:
157
Augstums:
232
Cena:
7.99 Eur
Izdošanas gads:
2008

 

Pēc Nebeidzamajām lietavām Cilvēku zemei ir uzklupis ļaunums – tajā iebrukuši orki, kas posta, laupa un slepkavo. Izmisuma mākti, ļaudis meklē patvērumu iekšzemē, taču cilvēku cilts nespēj rast vienprātību, pat cīnoties pret iebrucējiem, tieši tāpat kā nespēj atteikties no senajiem aizspriedumiem pret elfiem, raganām un pūķiem kā visa ļaunuma sakni. Tomēr atrodas daži, kam nav ne aristokrātisku asiņu, ne bagātību, ko zaudēt, un kas ir ar mieru pašaizliedzīgi stāties pretim baisajām iebrucēju ordām. Kas īsti ir cilvēces ienaidnieks?

Šī grāmata ir turpinājums filosofiskajai pasakai PĒDĒJAIS ELFS, kas latviski iznāca 2006. gada nogalē un kuru Latvijas Bērnu žūrija iekļāva starp populārākajām bērnu grāmatām un piešķīra tai 2007. gada Bērnu žūrijas balvu.

– Ei, Kaptein, – reiz viņam teica Lizentrails, – vai tu zināji, ka ķēniņu bērniem liek gulēt vieniem pašiem tumšā istabā un neviens viņiem nepastāsta kādu pasaku vai nepadzied dziesmiņu? Tāpēc šiem izveidojas riebīgs raksturs un pēcāk, izauguši lieli, viņi mierīgi atdod cilvēkus bendes rokās.

No itāļu valodas tulkojusi Dace Meiere

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

 

Līdzīgās grāmatas:
Māra Zālīte
Guna Roze
Filips Rufs
 
Iveta Harija meita
Andra Manfelde
Māris Bērziņš
 
Viktors Suvorovs
Lilija Berzinska
Juris Kronbergs