Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

TAS LIELAIS DILETANTU LAIKS

Grāmata pievienota: 21.02.12
 
Apakšvirsraksts:
Dienasgrāmata 2008-2012
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Andris Kolbergs
Lapaspušu skaits:
584
Platums:
157
Augstums:
217
Cena:
7.59 Eur
Izdošanas gads:
2012

2010. gadā tika izdota kriminālromānu rakstnieka Andra Kolberga Dienasgrāmatas pirmā daļa, kurā ietverti sabiedrības un notikumu vērojumi un autora pārdomas no 2008. gada līdz 2010. gada sākumam. Pateicoties lasītāju atsaucībai un pozitīvajam vērtējumam, ir tapis šīs dienasgrāmatas turpinājums – un pie lasītājiem ceļu sāk grāmata Tas lielais diletantu laiks. Dienasgrāmata 2008—2012.
Šajā grāmatā ietverta jau publicētā dienasgrāmata un tikpat apjomīgs tās turpinājums. Andris Kolbergs ir asredzīgs sabiedrības un tajā notiekošo procesu novērotājs un nebaidās būt subjektīvs savos vērtējumos, tādejādi saglabājot godīgumu. Savos dienasgrāmatas ierakstos viņš arī gremdējas atmiņās, salīdzina pagātnes un mūsdienu notikumus un izdara secinājumus. Savā veiklajā un neuzspiestajā stilā rakstnieks veido saistošu stāstījumu, aptverot laika posmu no aizgājušā gadsimta līdz pat mūsdienām, sniedzot lasītājam viegli uztveramu stāstījumu un daudz vielas pārdomām.

Šodien katrs var nosaukt sevi par mākslinieku, kinematogrāfistu vai modeļu aģentūras prezidentu. Ir nodzēstas sarkanās līnijas, kas vēl nemaz ne tik sen neļāva mākslai ar diletantismu saplūst. Šodien diletantisms svin svētkus visās jomās, politiku ieskaitot. [..] Šo dienasgrāmatu veido arī pa dažādiem noslēpumainiem un neizpaužamiem ceļiem pie manis nonākuši fakti un informācija, kurai es pats esmu noticējis un ticu joprojām.
Autors

Grāmatas noformējumā izmantota Māra Ārgaļa grafika

Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Pauls Bankovskis
Inga Žolude, Tīts Aleksejevs
Jānis Einfelds
 
Filips Rufs
Sergejs Loiko
Juris Kronbergs
 
Nataša Mosterte
Svens Kuzmins
Laima Kota
 
Meklēt grāmatu
Aktuālās DG grāmatas
 
Pauls Bankovskis
Inga Žolude, Tīts Aleksejevs
Jānis Einfelds