Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

KRIEVIJAS DIENASGRĀMATA

Grāmata pievienota: 06.12.07
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Anna Poļitkovska
Lapaspušu skaits:
360
Platums:
157
Augstums:
232
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2007

“Kā visi izcili reportieri izmeklētāji Anna Poļitkovska bija cīnītāja par cilvēcību un patiesību, un viņas veikums liek koriģēt oficiālo vēsturi. Mēs vēl gadiem ilgi turpināsim viņu lasīt un no viņas mācīties.”
Salamans Rušdi 

“Drīzāk vajadzētu viņu nevis apraudāt, bet atcerēties, domājot par viņas rakstīto.”
Džeimss Mīks 

Anna Poļitkovska (1958–2006), daudziem pazīstama kā “Krievijas zaudētā sirdsapziņa”, bija Krievijas laikraksta Novaja Gazeta speciālkorespondente un saņēmusi daudzus apbalvojumus par saviem darbiem. Viņa ir NETĪRĀ KARA un PUTINA KRIEVIJA autore.

KRIEVIJAS DIENASGRĀMATA ir darbs, pēc kura pabeigšanas Annu Poļitkovsku Maskavā nogalināja algots slepkava. Un ir acīm redzams –– kāpēc. KRIEVIJAS DIENASGRĀMATA nesatricināmi ataino nožēlojamo stāvokli, kurā dzīvo miljoniem krievu, un bez žēlastības vēsta par Vladimira Putina prezidentūras politiskās elites cinismu un korumpētību, par meliem, par valsts varas īstenotajiem absurdajiem pārkāpumiem likumdošanā.
KRIEVIJAS DIENASGRĀMATA raksturīgs skaidrs redzējums, nesamierināšanās un cilvēcīgums, kas padarījis Annu Poļitkovsku par varoni lasītājiem visā pasaulē, – šī grāmata ir izcilas un drosmīgas žurnālistes radīts iznīcinošs mūsdienu Krievijas portrets.

“Šī sistēma ar tās zaglīgajiem tiesnešiem, viltotajām vēlēšanām, prezidentiem, kas nicina savas tautas vajadzības, var darboties tikai tad, ja neviens neprotestē. Tas ir Kremļa slepenais ierocis un vispārsteidzošākā iezīme šodienas Krievijas dzīvē.”
Anna Poļitkovska 

No angļu valodas tulkojusi Sandra Rutmane

Kristiana Šica vāka dizains

Līdzīgās grāmatas:
Juris Kronbergs
Aldis Bukšs
Osvalds Zebris
 
Svens Kuzmins
Valdis Atāls
Frīda Mihelsone
 
Sergejs Loiko
Nora Ikstena
Svens Kuzmins