Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

PIRAMĪDA

Grāmata pievienota: 16.06.08
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Toms Mārtins
Lapaspušu skaits:
312
Platums:
157
Augstums:
232
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2008

Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, ka skolā mācītās un vareno lielvalstu ideoloģijas mašīnu uzspiestās patiesības par Zemes vēsturi un ģeogrāfiju ir… apšaubāmas un pat klaji aplamas? Kāpēc oficiālie pieņēmumi par civilizācijas rašanos sagrūst kā kāršu namiņš, tiklīdz mēģinām tos sastatīt vienotā shēmā? Visdažādāko pasaules zemju mitoloģijas ved uz vienu, matemātiski bezkaislīgi aprēķināmu un astronomiski pierādāmu punktu… Kas ir šis punkts un kādēļ mūsdienu alkatīgās pasaules varenajiem tik ļoti jādreb bailēs par tā atklāšanu cilvēcei un jāslepkavo zinātnieki, kuri apņēmušies atšifrēt seno vēstījumu?

Tiek noslepkavots kāds ievērojams Oksfordas profesors, taču varas iestādes apgalvo, ka viņš pats sev atņēmis dzīvību. Tam nespēj noticēt profesora uzticības persona –– jaunā, skaistā zinātniece Ketrina Donavana. Turklāt viņa saņem vēstuli, kas izsūtīta neilgi pirms profesora nāves, un senu, vērtīgu karšu krājumu.
Antīkie teksti slēpj šifrētas ziņas, ko iespējams izzināt ar gematrijas palīdzību. Senās civilizācijas ir atstājušas mums brīdinājumu, lai palīdzētu izvairīties no kataklizmas, kas neizbēgami iznīcināja viņus.
Noslēpuma atrisināšanai nepieciešams ass prāts, vērīga acs un neizmērojami daudz drosmes. Jo daži cilvēki ir gatavi pieļaut pasaules bojāeju savu ekonomisko mērķu labad… Kopā ar klasiskās filoloģijas speciālistu Džeimsu Rezerfordu Ketrina dodas ceļojumā, kas no Oksfordas iedomu torņiem abus aizved klejojumos uz Peru un Ēģiptes senvietām.

Vai Ketrinai un Džeimsam izdosies atminēt seno civilizāciju noslēpumu, vai arī viņi kļūs par nākamajiem upuriem nelietīgajai organizācijai, kas nolēmusi viņus apturēt?

No angļu valodas tulkojusi Lilija Beļakova

Grāmatas mākslinieki Māris Sīmansons un Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Juris Kronbergs
Osvalds Zebris
Svens Kuzmins
 
Valdis Atāls
Frīda Mihelsone
Nora Ikstena
 
Sergejs Loiko
Svens Kuzmins
Dita Rietuma, Normunds Naumanis