Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

ZILOŅU DĀRZS

Grāmata pievienota: 21.11.12
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Lilija Berzinska
Lapaspušu skaits:
168
Platums:
145
Augstums:
217
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2012

Ar autores ilustrācijām

Bērnu grāmatu klāstam pievienojusies jauna grāmata — gaišs, sirsnīgs un aizraujošs stāsts Ziloņu dārzs ar izteiksmīgām autores ilustrācijām — un ļoti īpaša, uzreiz iemīļojama tās varone — maza meitene, vārdā Ulle. Stāstā netrūkst fantāzijas un piedzīvojumu, tomēr pirmām kārtām tas ir gluži ticams vēstījums — patiesībā, nopietns — par šodienu, par mums, mūsu bērniem.

Mazā Ulle kādudien izrādās pavisam nozaudējusies, gluži viena pasaulē, taču itin bezcerīgajā situācijā mazajai knīpai palīdz lielā dūša un dzīvā interese par pasauli apkārt, uzmanīga tās vērošana, uzstājīga dzīves pētīšana. Viņa ir apņēmības pilna atrast savus pazudušos vecākus un ceļojumā viņai veicas satikt daudzus neparastus draugus — suni no mājās ar tālskati, Efeju, kuras dārzā dzīvo ziloņi, un daudzus citus. Tomēr dzīvē visādi var gadīties, arī tik drosmīgai un gudrai meitenei kā Ulle…

Lilija Berzinska (1978) tulko daiļliteratūru un zīmē ilustrācijas bērnu grāmatām. Viņas pirmā pasaku grāmata Nezināmais zvērs (Zvaigzne ABC) klajā nāca 2009. gadā. 2010. gadā iznāca viņas ilustrētā Kristīnes Sadovskas grāmata bērniem Par ķepām, astēm un zvēriem neparastiem. Nebakadnukaķa stāsti (Dienas Grāmata).

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu

Māksliniece Katrīna Vasiļevska

Līdzīgās grāmatas:
Juris Kronbergs
Aldis Bukšs
Tamāra Horiha Zerņa
 
Osvalds Zebris
Svens Kuzmins
Iveta Harija meita
 
Frīda Mihelsone
Nora Ikstena
Dita Rietuma, Normunds Naumanis
 
Meklēt grāmatu
Aktuālās DG grāmatas
 
Pauls Bankovskis
Inga Žolude, Tīts Aleksejevs
Jānis Einfelds