Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc DG nav mājas lapas?

Tagad ir, bet! — neviens literārs darbs nerodas un nepastāv tukšā vietā, tāpēc arī Dienas Grāmata nolēma veidot nevis tikai uz sevi vērstu mājas lapu, bet gan literatūras portālu dgramata.lv, kurš lasītājam, rakstniekam, grāmatizdevējam un jebkuram citam interesentam dotu iespēju pašam sekot līdzi visdažādākajām literārās pasaules norisēm un pašam lemt, ko atzīt par labu esam, kā arī aktīvi piedalīties šīs pasaules pilnveidošanā.

Kur var nopirkt DG grāmatas?

Visu informāciju par to, kur iegādāties izdevniecības Dienas Grāmata izdotās grāmatas, skaties sadaļā - Kur iegādāties DG grāmatas?

Papildus veikaliem, grāmatas iespējams iegādāties arī internetā - pilns Dienas Grāmatas izdevumu klāsts pieejams http://ekiosks.lv/gramatas un  gramata24.lv. Īpašas atlaides pieejamas gramata24.lv reģistrētiem lapas lietotājiem kā arī Dienas Drauga kartes īpašniekiem.

Vai izdošanai izskata arī nezināmu autoru darbus vai tikai populāru?

Izskatām visus iesūtītos manuskriptus. Autora popularitāte ir vismazsvarīgākais faktors manuskripta vērtēšanā, tomēr iesācēja un profesionāļa darbu vērtēšanas nosacījumi, protams, ir atšķirīgi kaut vai tehnisku (t.i., profesionālās pieredzes) apstākļu dēļ, tāpēc aicinām neslēpties aiz maldinošiem pseidonīmiem (lieki slēpjoties var sanākt arī abas puses apbēdinoša “nesatikšanās”) — varat būt droši — ne manuskripts, ne jelkādas ziņas par tā autoru netiek publiskotas bez autora atļaujas!