Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

Mecenāts Valērijs Belokoņs sniedz savu atbalstu vēsturisko romānu sērijai

Ziņo: izdevniecība “Dienas Grāmata”

Mecenāts Valērijs Belokoņs sniedz savu atbalstu vēsturisko romānu sērijai “Mēs. Latvija, XX gadsimts”


Ar mecenāta un Baltic International Bank padomes priekšsēdētāja Valērija Belokoņa inicatīvu Banka kā viens no atbalstītājiem iesaistījies izdevniecības “Dienas Grāmata” vēstures romānu sērijas “Mēs. Latvija, XX gadsimts” tapšanā. Sērijā iecerēti trīspadsmit latviešu rakstnieku jaundarbi par Latviju XX gadsimtā, no kuriem ar Baltic International Bank atbalstu taps trīs autoru grāmatas — Noras Ikstenas, Gundegas Repšes un Ingas Ābeles romāni.
“Vēstures liecības veido mūsu identitāti. Tāpat kā uzkrātais finanšu kapitāls, arī literatūra ir nacionālais mantojums. Mums ir liels gandarījums par izcilo latviešu rakstnieku ieinteresētību radīt izpratnes tiltus starp cilvēkiem, laikmetiem un sabiedrībām, jo savu sakņu apzināšanās veido spēcīgas personības, kas gatavas sasniegt augstas virsotnes,” uzsver Baltic International Bank padomes priekšsēdētājs un mecenāts Valērijs Belokoņs.
Pirmā sērijas grāmata — Osvalda Zebra romāns “Gaiļu kalna ēnā” tika izdota 2014. gada augustā, un stāsta par 19.gs. beigu un 20.gs. sākuma notikumiem Latvijā. Sērijā jau izdoti arī Paula Bankovska romāns “18”, Māra Bērziņa romāns “Svina garša” un aprīlī klajā nāks Gunta Bereļa romāns “Vārdiem nebija vietas”. Grāmatu sērijas “Mēs. Latvija, XX gadsimts” iedvesmotāja ir rakstniece Gundega Repše.
Iesaistoties šajā projektā, Baltic International Bank turpina atbalstīt iesākto tradīciju — būtisku notikumu atspoguļošana caur nozīmīgu mākslas darbu prizmu.
Baltic International Bank ir viena no pieredzes bagātākajām Latvijas bankām privāto un biznesa klientu individuālajā apkalpošanā. Bankas sniegtās priekšrocības ir individuāla pieeja, stabilas partnerattiecības un augstākā līmeņa serviss kapitāla pārvaldīšanā. Bankai ir pārstāvniecības Londonā, Maskavā un Kijevā.