Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

Rakstniecības muzejā būs Lasītāju klubs

Rakstniecības un mūzikas muzejs (Rīgā, Pils laukumā 2) uzsāk jaunu pasākumu ciklu, kuram dots nosaukums Lasītāju klubs un kura pasākumus paredzēts veidot regulāri, lai lasītājiem būtu iespēja diskutēt par aktualitātēm literatūrā.
Pirmā tikšanās notiks sestdien, 26. februārī, plkst. 12:00 (ieeja pasākumā – bez maksas), kad interesenti tiek aicināti izteikt viedokli par divām šobrīd populārām grāmatām: Viļa Lācīša Stroika ar skatu uz Londonu un Otto Ozola Latvieši ir visur. Lasītāju klubā būs iespēja sastapt domubiedrus vai uzskatu pretiniekus, kā arī baudīt kafiju un labu sabiedrību.
Abas grāmatas jau kādu laiku ir pirktāko grāmatu topu galvgaļos, uz to lasīšanu bibliotēkās veidojas rindas, tās tiek apspriestas plašsaziņas līdzekļos, interneta komentāros un paziņu lokā. Gan Viļa Lācīša Stroika ar skatu uz Londonu (Mansards), gan Otto Ozola grāmata Latvieši ir visur (Atēna) stāsta par latviešu gaitām ārzemēs, abas mudina domāt par nacionālā un internacionālā ietekmi cilvēka pasaules uzskata veidošanā, ļauj diskutēt par latviešu vietu pasaules kontekstā un daudziem citiem jautājumiem.