Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

Sarunas par jaunāko literatūru Rakstniecības un mūzikas muzejā

Rakstniecības un mūzikas muzejā sāksies pasākumu cikls Sarunas par jaunāko literatūru, kurā vidusskolēni, literatūras skolotāji un citi interesenti aicināti tikties ar jaunajiem rakstniekiem, lai iepazītu jaunākās tendences un personības latviešu literatūrā.
Muzejā informēja, ka cikla pasākumos ar saviem darbiem  iepazīstinās jau atzinību guvuši jaunie autori: Ilze Jansone, Andris Ogriņš, Ingmāra Balode, Arvis Viguls un Inga Žolude.

Sarunas ar rakstniekiem vadīs dzejnieks Jānis Rokpelnis. Pirmais cikla pasākums notiks 17.martā plkst.14, kad plānota tikšanās ar rakstnieci Ilzi Jansoni, 31.martā paredzēta saruna ar dzejnieku Andri Ogriņu, 14.aprīlī - ar dzejnieci un tulkotāju Ingmāru Balodi, 5.maijā - ar dzejnieku Arvi Viguli, bet 12.maijā - ar rakstnieci Ingu Žoludi.

Jauno rakstnieku un vidusskolēnu sarunas ir vēl viens posms Rakstniecības un mūzikas muzeja iecerē veicināt autoru un lasītāju sarunas klātienē. Iepriekš veiksmīgi noritējis pasākumu cikls "Kas tu esi?" – pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu un viņu vecāku tikšanās ar latviešu bērnu rakstniekiem un dzejniekiem.

Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Biļetes cena ir viens lats; skolēniem – 70 santīmu, bet grupu pavadošajam skolotājam ieeja bez maksas. Grupas jāpiesaka iepriekš.