Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

KĀ DRESĒT SAVUS DĒMONUS

Grāmata pievienota: 19.03.09
 
Apakšvirsraksts:
5 min. bibliotēka
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
mīkstie vāki
Autors:
Riks Kārsons
Lapaspušu skaits:
192
Platums:
110
Augstums:
168
Cena:
1.94 Eur
Izdošanas gads:
2009

Parādi viņam, kurš te ir saimnieks!!!

Tu noteikti būsi pamanījis, cik grūti dažkārt ir dzīvot ar prieku, būt ar sevi apmierinātam. Kāpēc? Kurš gandē tavu dzīvesprieku? Ielūkojies savā dvēselē — tu viņu pamanīsi. Niķu velniņš, iekšējais dēmons — uzpūtīgais komentētājs, kas nicīgi komandē tavu dzīvi. Viņš ir ar tevi, kad no rīta mosties un vakarā ej gulēt. Viņš stāsta tev, kas un kāds tu esi, un piefiksē un analizē visu, ko esi piedzīvojis. Dēmons vēlas, lai atzīsti viņa notikumu interpretāciju par realitāti, un viņa mērķis ir graut tavu pašapziņu. Un tikai tu pats to vari mainīt.

Šī nav rokasgrāmata, kā sasniegt apgaismību, mūžīgo svētlaimi vai kļūt bagātam. Tomēr tā palīdzēs tev justies apmierinātam ar sevi ar katru dienu vairāk. Tā ir vienkārša un praktiski izmantojama, un es ceru, ka tās lasīšana tev sagādās daudz prieka.

Rika Kārsona darbs ir ietekmējis tūkstošiem cilvēku teju katrā dzīves jomā. Trīsdesmit gadus viņš ir strādājis par pastorālo padomdevēju un biznesa konsultantu, kā arī apmācījis garīgās veselības speciālistus, uzņēmumus un bezpeļņas organizācijas. Viņa darbs izmantots, ne tikai sagatavojot psihoterapeitus, personāla un vadības speciālistus, skolotājus, pirmā līmeņa vadītājus un garīdzniekus, bet arī speciālistus atkarību ārstēšanas un labošanas iestādēs. Viņš ir bijis Dienvidrietumu Teksasas Medicīnas universitātes lektors un turpina darboties kā pilnvarots Amerikas Laulību un ģimenes terapijas asociācijas vadītājs un medicīniskais darbinieks. Riks Kārsons ir Dalasas Dēmona pakļaušanas institūta dibinātājs un direktors. Kopā ar sievu Letiju viņš dzīvo Teksasā, Kolejvilā.

“Dēmonu pakļaušana ir unikāla, radoša un efektīva metode ceļā uz veselu garu. Turklāt tā ir arī jautra. [..] No sirds iesaku!”
Džoanna Baeza

“Riks Kārsons ir ģēnijs, atklājot mūsu iekšējos konfliktus vēl neredzētos — gandrīz pateicu “jautros” — veidos. Ja vēlies sevi izpētīt veidā, kas ir dzīvesprieka un humora pilns — atšķirībā no lielākās daļas slimīgi depresīvajām psihoterapijas formām —, šī ir grāmata tev! Un šai metodei ir sava priekšrocība — tā strādā!”
Lerijs Dosejsmedicīnas doktorsAlternative Therapiesin Health and Medicingalvenais redaktorsHealing Beyond the Body, Reinventing Medicine un Healing Words autors

No angļu valodas tulkojusi Elīna Golde

Grāmatas māksliniece Sarmīte Māliņa

5 MIN. BIBLIOTĒKA: 

Līdzīgās grāmatas:
Inga Žolude, Reinis Pētersons
Brigita Loze
Sigma Ankrava
 
Pīters Māršals