Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

KĀPĒC VĪRIEŠI APPREC MAITAS?

Grāmata pievienota: 20.11.08
 
Apakšvirsraksts:
5 min. bibliotēka
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
mīkstie vāki
Autors:
Šerija Argova
Lapaspušu skaits:
304
Platums:
110
Augstums:
166
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2008

Kas ir maita?!?
Protams, ka sieviete, kura uzdrīkstas domāt pirmkārt… par sevi!
Laipni lūgta klubiņā!

Liec viņam sevi vajāt… līdz būsi viņu noķērusi.

Šerijas Argovas grāmata KĀPĒC VĪRIEŠI APPREC MAITAS? ir vaļsirdīgs un asprātīgs manifests par –– ak vai! Tik populāro tēmu, kā droši iestūrēt īstajā laulības ostā. Autore vienā mierā atmet jebkādu paijmeitiņas klīrību un sirdsdraudzenes cienīgā atklātībā skaidro, kāpēc sievietes brīnumjauka un padevīga izturēšanās diemžēl nekādi negarantē drošu, cieņas pilnu un stabilu laulību.
Neatkarīgi no tā, vai esi vientuļa, precējusies, nesen šķīrusies vai arī tev kā rūgta nāve ir apriebušies ģimenes locekļu ieteikumi atrast vīru, jo laiks skrien vēja spārniem, grāmata KĀPĒC VĪRIEŠI APPREC MAITAS? ir domāta tieši tev –– pat ja tev vajadzīgs vien niecīgs uzmundrinājums, lai atgūtu pašpārliecinātību un pasniegtos pēc mīlestības un cieņas, ko esi pelnījusi.

  • Esi stipra sieviete, kas apzinās sevi un ir ar sevi apmierināta.
  • Esi sieviete, kas skaidri zina, ko vēlas, un vēl skaidrāk apzinās, ar ko nekādā ziņā nebūs mierā.
  • Iemācies izstarot pašpārliecinātību, iekarot viņa sirdi un iegūt mīlestību un cieņu, ko esi pelnījusi!

Ielej sev glāzi vīna vai pagatavo tasi tējas. Novelc kurpes un saslien kājas, jo nupat ir pienācis laiks nopietnai meiteņu sarunai. Un liec aiz auss: šī nav nekāda “palutini savu iekšējo bērnu” grāmata.

“Šajā grāmatā aprakstītais materiāls lielākoties balstās nevis manos uzskatos, bet gan informācijā, ko esmu ieguvusi, simtiem stundu intervējot dažādus vīriešus, kuri atbildēja vaļsirdīgi. Viņi man ļāva ieskatīties tajā slepenajā informācijā, kas parasti ir pieejama vienīgi vīriešiem, un atklāja, kas tad īsti liek vīrietim iemīlēties un bildināt.”

Šerija Argova ir pieredzējusi attiecību tēmas pētniece un sadarbojusies ar vairāk nekā trīsdesmit dažādiem žurnāliem, tostarp Cosmopolitan, Esquire un Playboy. Argovas grāmatas tiek izmantotas labākajās situāciju komēdijās un ir publicētas visā pasaulē un tulkotas vairāk nekā divdesmit valodās.

No angļu valodas tulkojusi Lilija Beļakova

Grāmatas māksliniece Sarmīte Māliņa

5 MIN. BIBLIOTĒKA:

Līdzīgās grāmatas:
Juris Kronbergs
Osvalds Zebris
Svens Kuzmins
 
Valdis Atāls
Frīda Mihelsone
Nora Ikstena
 
Sergejs Loiko
Svens Kuzmins
Dita Rietuma, Normunds Naumanis