Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

GARĪGĀ SPĒKA NEREDZAMĀ VARA

Grāmata pievienota: 31.10.08
 
Apakšvirsraksts:
5 min. bibliotēka
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
mīkstie vāki
Autors:
Karolīna Maiza
Lapaspušu skaits:
328
Platums:
110
Augstums:
168
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2008

Vai brīnumi ir pārdabiski vai tomēr mūsu pašu varā? Šī grāmata sniedz brīnišķīgu garīguma izpratni un noteikti iedvesmo labajam!

Šai iedvesmojošajā grāmatā autore dalās ar lasītājiem savos atzinumos par garīgo spēku, kurš mums tik ļoti nepieciešams. Vienkārši un saprotami viņa izskaidro, kā mēs paši spējam radīt brīnumu, ja esam atsaucīgi, līdzcietīgi un dāsni – ar rīcību, kurai viņa dod savu apzīmējumu – garīgā spēka neredzamā vara. Šo varu mēs spējam gūt, kad rīkojamies līdzcietīgi, bez privāta aprēķina, negaidīdami atzinību vai samaksu, jo tieši tā mēs izejam sevis spēcināšanas ceļu.

Maiza aplūko līdzcietības un dāsnuma praktizēšanas septiņas pakāpes un pārliecina, ka izvēle darīt labu, darboties, lai kalpotu citiem, ir svarīga gan mūsu fiziskajai un garīgajai veselībai, gan intuīcijas attīstīšanai. Būtībā grāmatā tiek atklāts, ka labestība ir vienlaikus bioloģiska un garīga nepieciešamība.

Karolīna Maiza ir New York Times cildināto grāmatu Gara anatomija, Kāpēc cilvēki sevi nesadziedē un kā viņiem tas izdotos un Svētās derības autore. Viņa lasa lekcijas un vada nodarbību kursus visā pasaulē. Ar Karolīnas Maizas darbiem iepazīstina daudzu iecienītā tīmekļa vietne www.myss.com. Autore dzīvo Čikāgā, Ilinoisā.

GARĪGĀ SPĒKA NEREDZAMĀ VARA ir brīnišķs čakru jeb cilvēka ķermeņa un gara enerģijas centru, kā arī to īpašās lomas atspoguļojums garīgā svētībā, spējās un spēka iedvešanā. Tā ir maģiska un aizkustinoša mūsu dziļāko un dievišķo spēju rokasgrāmata.”
Kens Vilbers, “Visas vēstures pārskats” autors

No angļu valodas tulkojusi Aija Uzulēna

Sarmītes Māliņas mākslinieciskais noformējums

5 MIN. BIBLIOTĒKA:

Līdzīgās grāmatas:
Juris Kronbergs
Osvalds Zebris
Svens Kuzmins
 
Valdis Atāls
Frīda Mihelsone
Nora Ikstena
 
Sergejs Loiko
Svens Kuzmins
Dita Rietuma, Normunds Naumanis