Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

KĀ KĻŪT PAR VIŅAS STIPRO VĪRIETI

Grāmata pievienota: 14.01.09
 
Apakšvirsraksts:
5 min. bibliotēka
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
mīkstie vāki
Autors:
Eliots Kacs
Lapaspušu skaits:
144
Platums:
110
Augstums:
168
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2009

Mūžsenā gudrība, kā būt vīrišķīgam vīrietim!

Tev šķiet, ka 21. gadsimtā nekāds “stiprais” vīrietis vairs nav iespējams pēc definīcijas?! Šis stāsts pārliecinās, ka ir gan un tieši tā ir Tava iespēja!

Vēloties izprast sarežģījumus pāru attiecībās, grāmatas autors Eliots Kacs ir pētījis gadsimtu gudrību. Viņš atklājis spēcīgas, visbiežāk – aizmirstas patiesības, kas sniedz svarīgās atbildes. Iespējams, arī jūs lasot uzdosiet sev to pašu jautājumu, kas daudzkārt izskan šajā grāmatā: “Kāpēc man agrāk to neviens nav teicis?!”

Šīs mazās grāmatiņas apbrīnojamais spēks slēpjas tajā, ka tā nevienu nekritizē. Korekti, ar mīlestību un cieņu tā skaidri un gaiši, bez zemtekstiem un mājieniem atklāj problēmas būtību un parāda pārliecinošu veidu, kā to iespējams risināt.

Eliots Kacs ir deviņpadsmit grāmatu autors. Viņš rakstījis par plašu tematu loku, sākot no atpūtas dabā līdz ekonomikai un ideju stimulēšanas iespējām darba vietā. Šai grāmatā viņš sniedz sevis izstrādātus attiecību principus un ir gatavs uzrunāt auditorijas semināros un konferencēs.

Eliots Kacs sniedz lielisku ieskatu daudzās no būtiskajām problēmām, kas sagaida laulātos, un īpaši parāda, kā vīrietim pret tām vajadzētu izturēties. Kacs stāsta bez aplinkiem un vienkārši, kas noteikti atvērs viņam daudzu lasītāju sirdis.”
Abrahams Kāss, ASV Laulības un ģimenes terapijas asoc. biedrs

Kacs uzskatāmi pierāda, ka vīrieši (un, protams, arī sievietes) var ne tikai izdzīvot svešajā, nedraudzīgajā teritorijā, sauktā par laulību, bet arī piedzīvot patiesu uzplaukumu tajā! Labākais grāmatā ir tas, ka es nespēju to nolikt malā. [..] Lai izvairītos no nepanesamajām sekām, ko sagādā pievienošanās šķirteņu armijai, ielieciet šo grāmatu katra vīrieša rokās!”
Marks D. Halperins, laulību konsultants 

No angļu valodas tulkojusi Aija Uzulēna

Grāmatas māksliniece Sarmīte Māliņa

5 MIN. BIBLIOTĒKA:

Līdzīgās grāmatas:
Juris Kronbergs
Osvalds Zebris
Svens Kuzmins
 
Valdis Atāls
Frīda Mihelsone
Nora Ikstena
 
Sergejs Loiko
Svens Kuzmins
Dita Rietuma, Normunds Naumanis