Brīnišķīgā satura portāls dgramata.lv

Meklet

Jūras katedrāle

Grāmata pievienota: 10.12.08
 
Izdevējs:
Dienas Grāmata
Iesējums:
cietie vāki
Autors:
Ildefonso Falkoness
Lapaspušu skaits:
552
Platums:
156
Augstums:
232
Cena:
Grāmata vairs nav tirdzniecībā
Izdošanas gads:
2008

Spāniski un katalāniski Ildefonso Falkonesa de Sjerras romāns “Jūras katedrāle” iznāca 2006. gada martā, kļūstot par gada bestselleru nr.1, un 2007. gadā Spānijā visas aptaujas šo grāmatu iecēla visvairāk lasītās godā. Romāns tulkots un izdots vairāk nekā 32 valstīs.

Ir 14. gadsimts, Barselona sasniegusi lielāko uzplaukumu, tiek uzsākta visu laiku skaistākā dievnama - Jūras Svētās Marijas baznīcas - būve, kas ilgst 54 gadus. Baznīcas "pakājē" šķetinās visa turpmākā Katalānijas vēsture - karš, mēris, inkvizīcija, cilvēku likteņi un šo likteņu lēmēji -, kas apbrīnojami viedi sasaucas ar pasaules ētisko, ekonomisko un politisko (ne)kārtību šodien.

“Jūras katedrāles” lielākā vērtība līdzās spraigajam sižetam ir spēcīgais līdzpārdzīvojums, ko šis stāsts dod lasītājam. Šis vēstures, piedzīvojumu, alkainu cerību un šķietami neiespējamas mīlestības romāns sniegs patiesu intelektuālu un emocionālu baudījumu katram, jo “Jūras katedrāle” ir ne tikai aizraujošs, faktiem bagātīgs vēsturisks vēstījums par 14. gadsimta dižo Katalāniju, bet arī satriecošs stāsts par mazu dzimtļaužu zēnu Arnauvu, kurš kādudien kļūs par...
 
No spāņu valodas tulkojusi Dace Meiere
Grāmatas mākslinieki Māris Sīmansons un Jānis Esītis

Līdzīgās grāmatas:
Nora Ikstena
Svens Kuzmins
Laima Kota
 
Lilija Berzinska
Brigita Loze
Dita Rietuma
 
Laima Kota
Nora Ikstena
Lato Lapsa
 
Meklēt grāmatu
Aktuālās DG grāmatas
 
Andris Zeibots
Inga Žolude, Tīts Aleksejevs
Kristīne Ulberga